Co nabízím

Poskytuji ženám bezpečný prostor a podporu, aby mohly prozkoumat své vnitřní já a najít svou ženskou sílu…

Kam tě vede tvé srdce?

Ať už zvolíš jakoukoliv oblast, jsem si jistá, že k sobě najdeme cestu a společně budeme pracovat na tvém sebervozvoji a síle.

Ženské kruhy

Konzultace

Rituály

Život na míru

Ženské kruhy jinak

Ženské kruhy tu byly od nepaměti, mají velkou sílu a dar pro nás ženy. Můžeme se opřít v jejich síle, sdílet, cítit se podporované, milované a mohou nám pomoci v mnoha oblastech našeho života. Jsou velmi pečující a konají se v bezpečném prostředí. Vnímám u sebe, že je třeba mít kruhy do hloubky a takto je tvořím…

Jak to probíhá?

Ženské kruhy připravuji s konkrétním tématem a záměrem a především je připravuji jinak… jdeme do hloubky ženských témat, sexuality, tvoření…  Můžeš zažít také kruh s rituálem, hudbou, vůněmi, tancem, yoni praxí, napářkou, meditací, vizualizací…

 Tvořím s energií živlů, připravuji oltáře se záměrem a hýčkající BEZPEČNÝ prostor.

Jaké ženské kruhy se konají?

Víkendové pobyty, které podpoří Tvoji ženskou sílu, opečují tělo, duši a můžou Ti v životě pomoci na cestě k autentičnosti, hravosti, naplněné sexuality a radosti.

Na sebe navazující pravidelné ženské kruhy jinak, kdy společně postupně procházíme ženské archetypy – panna, milenka, matka, čarodějka, královna, vědma. Vše, abychom na závěr byly v naší ženské síle a jemnosti tak, jak každá v daný okamžik dovedeme.

Pořádám individuální ženské kruhy, kdy po společné domluvě připravím vše dle přání a záměru skupinky žen.

Kdy a kde se ženské kruhy konají?

Aktuální termíny, místa a témata:

V lednu 2024 zveřejním termíny a místa. Je na co se těšit! Sleduj na instagramu nebo tady na úvodní stránce webu můžeš zadat e-mailovou adresu ať jsi mezi prvními, kdo si vybere! 

 

Osobní konzultace

Koučink&Mentoring

 

Nabízím bezpečný prostor pro otevření tvého tématu v rámci individuální konzultace a následného mentoringu. Zaměřuji se na seberozvoj ženy, aby žena byla ve své síle, radosti, autentičnosti, hravosti, intimnosti a lehkosti. Společně procházíme témata ženské energie a síly, vztahy, intimity, sexuality, hranic, zdraví, sebepéče, rodiny, mateřství, práce, času pro sebe a další. Velkou součástí je opečování traumat a událostí, které se žene v životě stali.  

„Milá ženo, záměrem je, abys byla ve své ženské síle, autentičnosti, hravosti, intimnosti a radosti.“

Sama jsem si prošla mnohaletým zneužíváním, několikrát přišla o miminko a další. Dokázala jsem tyto svá témata opečovat a vyrůst do své ženské síly, autentičnost, radosti a naplňující intimity. Propojuji zkušenosti, které jsem za více než 12 let získala a stále získávám. Více o mých tématech zde.

Jak to probíhá?

Kombinuji především koučování a mentoring. Pokud to žena cítí, ráda využívám dech, vizualizace, vedené meditace a malé osobní rituály pro podporu daného tématu.

Začínáme 60 minutami konzultace na kterou navazuje mentoring na 21 dnů a vše takto opakujeme každý měsíc. Cílem je, aby žena žila to, co si zvědomí a nebyla na to sama. Aby opravdu vyrostla do své síly  a autentičnosti a ne že se „jen“ jednou za čas vypovídá bez efektu do života.

Co mentoring obsahuje: pracovní listy a techniky k danému tématu + další podpora pro každý týden. Vedené meditace, vizualizace, které připravuji individuálně na dané téma pro danou ženu. A mnohem více… každá žena jsme jiná a každé téma je jiné, protože vždy vše připravuji zcela individuálně.

Resonuje to s tebou a stále nevíš jak se rozhodnout? Napiš mi SMS na číslo 603800817 a já ti zavolám. Budeme mít 20 minut, aby jses zeptala na vše, co tě zajímá. Výměnou energie za tuto krátkou konzultaci je, že uděláš radost někomu dalšímu a to třeba jen úsměv na prodavačku v obchodě nebo přispěješ 111,- Kč či více, na sbírku z Donia. Je to zcela na tobě 🙂

P.S. Pod vedením zkušené terapeutky s více než 25 letou praxí se nořím do EFT metody a pokud to cítím, tak ji začleňuji do konzultací. EFT slouží k harmonizaci psychického a fyzického zdraví. 

Kdy a kde se potkáme

Konzultace je možná po předchozí dohodě na Jaselské, střed Brna nebo na brněnské přehradě na Jelenici. Mentoring je poté on-line.

Nejsi z Brna nebo jsi ve větším ponoru, když jsi sama? Již funkční možností je vše on-line

 

Kolik to stojí?

Setkání je na max. 60 minut + 3x mentoring v následujících 3 týdnech ve formě nahrávek, emailu, pracovních listů = výměnou energie je 2.345,- Kč. 

Rituály

Rituály vnímám jako důležitou součást našeho života. Pomohou uzavřít staré, otevřít se novému, oslavit, radovat se. Rituály mohou být velmi léčivé a dodávají nám sílu.

Čerpám ze studia “Školy ženských rituálů” s Bárou Zemanovou a 9 měsíčního výcviku pro certifikované průvodkyně rituálů, kterým právě procházím.

Jako české ceremonialistky máme etický kodex.

S jakými rituály se na mě můžeš obrátit?
 • Rituál Menarche – oslava první menstruace nebo oslava menstruace pro dospělé ženy
  • Rituál pro dospělé ženy může být individuální nebo skupinový pokud je vás více kamarádek, max. 6 žen
  • Pořádám také veřejné skupinové rituály. Jakmile bude vypsaný termín, bude zde uveden
 • Rozchodový či rozvodový rituál
 • Předporodní rituál
 • Rituál pro nevěstu
 • Rituál Síla ženy
 • Osobní rituál na míru
 • Narozeninový rituál

Více info o jednotlivých rituálech najdeš ZDE.

Jaká je cena?

Rituál Menarche individuální, Panna, Nevěsta, Předporodní 

 • Cena: 3 888,- Kč
 • Délka 3 hodiny, včetně přípravy prostoru a dopravy + 1 hod telefonická konzultace

Rituál Menarche skupinový

 • Cena: pro skupinku max. 6 žen – 11 888,- Kč
 • Délka 4 hodiny, včetně přípravy prostoru a dopravy + 1 hod telefonická konzultace

Rituál Síla ženy

 • Cena: Individuální – 3 888,- Kč, pro skupinku max. 6 žen – 11 888,- Kč
 • Délka 3 hodiny, včetně přípravy prostoru a dopravy + 1 hod telefonická konzultace

Osobní rituál na míru, narozeninový rituál

 • Cena v rozmezí 3.888,- kč  – 8 888,- Kč, dle velikosti
 • Délka max. 4 hodiny, včetně přípravy prostoru a dopravy + telefonická či osobní konzultace pro detailní připravení rituálu

Rozchodový či rozvodový rituál

 • Cena: 3 888,- Kč
 • Délka 1 hodina, včetně přípravy prostoru a dopravy + konzultace před rituálem

V případě zájmu o jakýkoliv rituál mi napiš na jana@silazeny.cz. 

Veřejně pořádané rituály NAJDEŠ ZDE:

Rituál Menarche pro dospělé ženy

 • 2024
 •  Brno, Yoga Freaks
 • Cena: 1 888,- Kč
 • Termín a detail připravuji. Případně sleduj sociální sítě, kde zveřejním během prosince 

Život na míru

S kamarádkou Lilly, která má více než 25 letou praxi v oblasti EFT terapie a transformační terapie obecně, připravujeme on-line kurzy, semináře, pobyty a mnoho dalšího.

Život na míru Ti pomůže propustit vše, co Ti již neslouží a nahradit to tím, co teprve objevuješ a chceš žít.

Více info začátek roku 2024

„Jana má velký potenciál probudit v lidech energii, o které ani neměli tušení. Sama má energie tolik, že by se vám z toho až mohla zatočit hlava. Ovšem vedle této obrovské síly, kterou v sobě má, má také schopnost vcítit se do pocitů druhých lidí a s láskou naslouchat jejich potřebám. Věřím, že jenom setkání s Janou vám v hlavě naprogramuje myšlenky typu: „Jasně, že to jde! A teď koukejte!“

– Michaela Martiníková

„Jana Rathausová je úžasná žena, ktorá svojou prírodnou eleganciou a autenticitou inšpiruje všetkých okolo seba. Je mojou veľmi dobrou kamarátkou a vždy mi otvára oči novým spôsobom zmýšľania. Jej ženskosť a prirodzenosť sú naozaj obdivuhodné.

Jana je nielen plná pozitívnej energie, ale jej prítomnosť vždy vyvoláva pocit radosti a teším sa na každý okamih strávený spolu s ňou. Som presvedčená, že ak sa Jana rozhodne zapojiť sa do niečoho nového, všetko, čo vytvorí, bude stáť za to. Jej talent, vášeň a oddanosť sú vždy zreteľné v každom projekte, na ktorom pracuje. Som hrdá na to, že môžem byť svedkom jej tvorivosti a úspechov.

Jana vždy prináša do svojich diel jedinečný dotyk. Jej schopnosť vniesť do každého projektu šťastie a inšpiráciu je neoceniteľná. Som presvedčená, že všetko, čo Jana vytvorí, bude mať výnimočnú hodnotu a bude potešením pre tých, ktorí sa s tým stretnú.
Je pre mňa cťou byť priateľkou Jany a mať možnosť vidieť, ako jej diela ožívajú. Jej tvorivosť a snaha sú zdrojom nekonečnej inšpirácie pre všetkých okolo nej. Som nadšená z toho, že budem mať príležitosť sledovať jej cestu vytvárania a vidieť, ako jej úsilie prináša neobyčajné výsledky.

Dúfam, že jej projekty odzrkadlia všetky tieto skvelé vlastnosti a prinesie ostatným ľuďom rovnakú inšpiráciu a radosť, akú som mala možnosť zažiť s ňou osobne. Jana Rathausová je jednoducho jedinečná žena.“

– Lívia Šimončíková